OKMEYDANI VİNÇ KİRALAMA

7/24 Hızlı Vinç Kiralama hizmeti almak için;

İstanbul Okmeydanı’nda bulunan tüzel kişiler ve şahıslar ihtiyaçları dahilinde Okmeydanı Vinç Kiralama hizmetimizden yararlanabilirler.

Şirket olarak bölgedeki kiralık vinç eksikliğinin farkında olarak Okmeydanı için özel fiyatlar ve daha özel ve daha hızlı hizmet sunmayı planladık . Okmeydanı bölgesinde yer alan bir çok firmaya sunduğumuz hizmetler kısaca; yapı denetim şantiyeleri, inşaat işleri, tabela montajı, hiç olmasını istemediğimiz trafik kazalarında hasarlıaraçlarınızın taşınması, özel eşyalarınızın size yük olmadan kiralık vinçlerimiz ile itinayla taşınabilmesi konularında sizi memnunederken gururlandığımız bir hizmettir bizim için Okmeydanı Vinç Kiralama.

Okmeydanı vinç kiralama hizmetlerinde ilk olarak ihtiyacınızı belirliyoruz. Çoğunlukla inşaat sektörü için kiralama yapmaktayız. Nitekim en çok talep bu alandan gelmektedir. Peki, vinçler ile neler yapılabilir?

    Ağır yüklerin kaldırılması
    Çok büyük ebatlara sahip araçların gemi ve benzeri alanlara yüklenmesi ve taşınması.
    Tabela ve reklam asılması
    İnşaatta yüksek katlara malzeme çıkarılması
    Yol yapımları ve elektrik direkleri için kullanılması

Gibi işlemleri vinçler sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Okmeydanı için Kiralık Vinç hizmeti aldığınızda vinç, operatörümüzle birlikte size tahsis edilir.

İhtiyacınız olan doğru kiralık vinç için yardımcı olalım;

İlhanlar Okmeydanı Vinç Kiralama 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 veya www.ilhanlarvinc.com'dan online vinç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz