İkitelli Vinç Kiralama

İlhanlar Vinç olarak , Kiralık Vinç sektörüne yıllarını vermiş 30 vinçlik parkuru ile İkitelli’de kiralık vinç ihtiyacı duyan bireysel ve tüzel kişilere en güvenli hizmeti sunmak istiyoruz.

İkitelli Vinç Kiralama için hemen arayın 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 veya www.ilhanlarvinc.com üzerinden online vinç kiralama talebinde bulunun.

Firmamız uzun yıllardır, siz değerli müşterilerimize vinç kiralama hizmeti vermektedir. Azla yetinmeyip hep daha iyisini gerçekleştirmeyi firma olarak kendimize hep görev bildik. Hem bu sayede hem de müşteri memnuniyetini bütün işlerimizin önünde tuttuğumuz için firmamız her geçen gün daha fazla büyümektedir. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermeden önce, sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarını analiz edip ondan sonra sizlere beklentilerinize uygun hizmeti sağlıyoruz. Bu şekilde sizlerin de %100 memnuniyetini sağlamış oluyoruz. Bu yüzden firmamızı tercih ettiğiniz zaman pişman olmayacağınıza kesinlikle eminiz. Çünkü alacağınız hizmet tamamen beklediğiniz hizmet olacaktır.
Firmamızın; makine indirme, yükleme taşıma, montaj ve sanayi türü, diğer vinç hizmetleri, inşaat alanında yapılan vinç işleri hizmetlerinin yanı sıra kiralık ve ikinci el vinç hizmetleri de bulunmaktadır.İkitelli vinç kiralama firmamızın bu alanda vermiş olduğu bir hizmettir. İstediğiniz tonajda vinçi, İkitelli Vinç Kiralama sayesinde kiralayabilirsiniz. 10 tonluk, 120 tonluk (mobil), 20 tonluk, 200 tonluk (mobil), 250 tonluk (mobil), 80 tonluk çift kırma, 100 tonluk (mobil), 70 tonluk çift kırma, 36 metrelik sepetli vinç modellerimiz arasından kendi ihtiyacınıza en uygun olanını seçip hiç vakit kaybetmeden İkitelli vinç kiralama üzerinden bize ulaşın. Sizlere sadece bir telefon kadar uzaktayız ve sizlere hizmet vermek için aramanızı bekliyoruz.

 İkitelli Vinç Kiralama  hizmetinden yararlanmak için 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 veya www.ilhanlarvinc.com üzerinden online vinç kiralama talebinde bulunun.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz