ÇATALCA VİNÇ KİRALAMA

Sektörün öncüsü İlhanlar Vinç güvencesiyle birçok global projelerde yer almış uzman operatör ekibi ile  Çatalca Vinç Kiralama hizmetinden hemen yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 veya www.ilhanlarvinc.com üzerinden online vinç kiralama talebinde bulunun

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak amacıyla personellerimizi ve ekipmanlarımızı hizmet politikamızın kalitesi çerçevesinde itina ile seçmekteyiz. Çünkü taşıdığımız yük sizin için değerli. Günümüzde müşteri memnuniyeti ne kadar önemliyse can güvenliği de o kadar önemli. İş güvenliği sertifakalarımız ve garantili vinç hizmeti sunmamız bizi tercih etmenizdeki en büyük etkenlerden.

Çatalca Vinç Kiralama hizmeti, Çatalca’da yükselen yapılarda İlhanlar Vinç olarak bir çok yapıda vinçlerimiz hizmet sundu. Kiralanan vinçlerimiz profesyonel operatörlerimizle birlikte hizmetinize tahsis edilir.

 

Teknolojinin gelişimiyle birlikte sektörümüzde de teknoloji bazı yenilikler oldu. Kiralık vinç parkurumuzdaki tüm vinçler son teknoloji ile donatılmış olup Çatalca Vinç Kiralama için sadece bizi aramanız veya internet sitemiz üzerinden online vinç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz