Beyoğlu Vinç Kiralama, İstanbul- Beyoğlu bölgesinde vinç kiralama, teleskobik vinç kiralama, kiralık platform, kiralık sepetli vinç, kiralık vinçli kamyon gibi hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bizim firmamızdaki vinç çeşitlerimize  göz atarak işinize uygun vinci kiralama konusunda İlhanlar Vinç’ten destek alabilirsiniz.

Büyük otel, plaza ve iş merkezi gibi yerlerde iç bakım ve onarım, cam temizliği, reklam panolarının tamiri, kültür varlıkları gibi tarihi alanlarda zemine zarar vermeden onarım, elektrik çalışmaları ve yenilemelerinde kullanılan kiralık vinçlere olan ihtiyaç yapıların sürekli büyümesi ile son derece önem arz etmeye başlamıştır. Beyoğlu vinç kiralama Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi böylesine önem arz eden işlerde kullanılan vinçlerin kalitesi ile ortaya çıkmaktadır. Beyoğlu vinç kiralama ile ekonomik fiyatlarla ve işlerinize özel çözümlerle kolay ve garantili hizmetler alabilirsiniz. Tüm araçlarımız son teknolojiye sahip ve güvenlik sertifikalıdır. 

Metreler uzadıkça kullanım alanları genişleyen vinçler pek çok işin hızlı ve kolay bir şekilde yapılmasına olanak sağlar. Mobil olarak hizmet verebilen modeller ile Beyoğlu Vinç Kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Makinelerımizin rutin bakımları yapılır, operatörlerimiz eğitimlerini eksiksiz almıştır ve almaya devam etmektedir. Sepetlerin dışarıdan yapılarak vince takıldığı şirketlerden hizmet alınmamalıdır. Kiralanan vinç ne kadar sağlam olursa olsun vinci çalıştıracak ve yükseltecek personelinin olmadığı sürece donanımlı araç filonuz bir işe yaramayacaktır. İstanbul geneline yayılmış vinç kiralama hizmetimiz için bize istediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz. 

Beyoğlu Vinç Kiralama hizmetinden yararlanmak için;

0532 613 67 91 – 0212 886 70 12 veya www.ilhanlarvinc.com üzerinden online vinç kiralama talebinde bulunun.

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz