BEŞİKTAŞ VİNÇ KİRALAMA

İlhanlar Vinç olarak , Kiralık Vinç sektörüne yıllarını vermiş 30 vinçlik parkuru ile Beşiktaş’ta kiralık vinç ihtiyacı duyan bireysel ve tüzel kişilere en güvenli hizmeti sunmak istiyoruz.

Beşiktaş Kiralık Vinç hizmet talebiniz için 0532 613 67 91 – 0212 886 70 12   veya www.ilhanlarvinc.com'dan online vinç kiralama talebinde bulunabilirsiniz.  

İstanbulun tüm bölgelerine kiralık vinç gönderen ve bir çok kurumsal firmaya vinç kiralama hizmeti sunan şirketimiz Beşiktaş Kiralık Vinç hizmetlerinde hızlı ve profesyonel ekibimizle en güvenli hizmeti sunmaya hazır.

Günün 24 saati ekibimiz her türlü ihtiyacınıza cevap verecektir.
Beşiktaş Kiralık Vinç hizmetlerimiz,

Tabela montajı,  arızalanan veya hasar görmüş araçlarınızın kaldırılması,  şantiye alanlarında yüksek tonajlı malzemelerin indirme kaldırma işlemleri montajı, konteyner taşıma, inşaat işleri, yapı denetim firmalarının vinç kiralama ihtiyaçları son derece profesyonel ekibimiz tarafından özenle hizmete tabiiyiz.

Burada entegre olarak her türlü lojistik hizmetini sağlayan ve hizmet vermek adına da her türlü gelişen bir teknolojiyi kullanmak sizin açınızdan yeterli olacaktır. Bunların sunumunu sağlayan firmamız her an telefonla ulaşarak bilgi alacağınız ve hizmet alacağınız mesafede karşınızda olacaktır. Son derece profesyonel bir ekip alanında olan firmanın kapsam olarak sunumu ise akson derece önemli olacaktır. Bunların takibini ise tamamen birlikte yapmak mümkün olacaktır. Beşiktaş vinç kiralama sektörü size bu bağlamda son derece yakın olacak bir konumda olacaktır.

 

Referanslarımız

Değer Kattığımız Bazı Müşterilerimiz